UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 12319030
nr 1231 9030
Bordsur
mässing, 1800-tal. Höjd: 13
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:25:37
400 kr
450 kr
Mässing